eWAY Commerce2 (1.0.1) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
ja: 有効

en: Not found
ja: 見つかりません

en: Production
ja: 運用中

en: Sandbox
ja: サンドボックス

en: About
ja: アバウト

en: Uses
ja: 機能

en: Payment Methods
ja: 支払い方法
