eWAY Commerce2 (1.0.1) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
pt: Ativado

en: Not found
pt: Não encontrado

en: API Key
pt: Chave API

en: Production
pt: Produção

en: About
pt: Sobre

en: Uses
pt: Usos

en: Api key
pt: Chave da API

en: Approved.
pt: Aprovado.
