eWAY Commerce2 (1.0.0) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
ru: Включено

en: Not found
ru: Не найдено

en: API Key
ru: Ключ API

en: Cardholder name
ru: Имя владельца

en: Sandbox
ru: Песочница

en: About
ru: Информация

en: Uses
ru: Использование

en: Payment Methods
ru: Способы оплаты

en: Approved.
ru: Одобрено.
