eWAY Commerce2 (1.0.1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
vi: Bật

en: Not found
vi: Không tìm thấy

en: Production
vi: Sản phẩm

en: Cardholder name
vi: Tên chủ thẻ

en: About
vi: Giới thiệu

en: Uses
vi: Sử dụng
