eWAY Commerce2 (2.0.0-rc1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
be: Уключана

en: Not found
be: Не знойдзена

en: API Key
be: Ключ API

en: About
be: Аб

en: Uses
be: Выкарыстанне
