eWAY Commerce2 (2.0.0-rc1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Not found
ca: No trobat

en: Cardholder name
ca: Titular de la targeta

en: About
ca: Detalls

en: Uses
ca: Usos

en: Transaction types
ca: Tipus de transacció
