eWAY Commerce2 (2.0.0-rc1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Not found
fi: Ei löydy

en: Production
fi: Tuotanto

en: Sandbox
fi: Harjoittelualue

en: About
fi: Tietoja

en: Uses
fi: Käyttää

en: Payment Methods
fi: Maksutavat

en: Approved.
fi: Hyväksytty.
