eWAY Commerce2 (2.0.0-rc1) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Not found
hu: Nem található

en: API Key
hu: API-kulcs

en: Production
hu: Termelés

en: Cardholder name
hu: Kártyatulajdonos neve

en: Sandbox
hu: Homokozó

en: About
hu: Leírás

en: Uses
hu: Használat
