eWAY Commerce2 (3.0.0-rc1) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Enabled
fr: Activé

en: Not found
fr: Non trouvé

en: API Key
fr: Clé d'API

en: Cardholder name
fr: Nom du détenteur de la carte

en: API Password
fr: Mot de passe de l'API

en: Sandbox
fr: Bac-à-sable

en: About
fr: À propos

en: Uses
fr: Utilisations

en: Transaction types
fr: Types de transaction

en: Payment Methods
fr: Modes de paiement

en: Approved.
fr: Approuvé.
