eWAY Commerce2 (3.0.0-rc1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
ro: Activat

en: Not found
ro: Nu s-a găsit

en: API Key
ro: Cheie API

en: Production
ro: Producţie

en: About
ro: Despre

en: Uses
ro: Folosește
