eWAY Commerce2 (3.0.0-rc1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
tr: Etkin

en: Not found
tr: Bulunamadı

en: Production
tr: Üretim

en: About
tr: Hakkında

en: Uses
tr: Kullanım

en: Payment Methods
tr: Ödeme Yöntemleri
