eWAY Commerce2 (3.0.0-rc2) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Not found
de: Nicht gefunden

en: API Key
de: API-Schlüssel

en: Production
de: Produktion

en: API Password
de: Passwort

en: About
de: Über

en: Uses
de: Verwendungszwecke

en: Api key
de: API-Schlüssel

en: Payment Methods
de: Bezahlmöglichkeiten

en: Approved.
de: Genehmigt.
