eWAY Commerce2 (3.0.0-rc2) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
es: Activado

en: Not found
es: No encontrado

en: API Key
es: Clave API

en: Production
es: Producción

en: Sandbox
es: Zona segura para pruebas

en: About
es: Acerca de

en: Uses
es: Usos

en: Payment Methods
es: Métodos de pago.

en: Approved.
es: Aprobado.
