eWAY Commerce2 (3.0.0-rc2) - en to no translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
no: Aktivert

en: Not found
no: Ikke funnet

en: API Key
no: API-nøkkel

en: Production
no: Produksjon

en: About
no: Om

en: Uses
no: Bruker
