eWAY Commerce2 (3.0.0-rc2) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Not found
pt: Não encontrado

en: API Key
pt: Chave de API

en: Production
pt: Produção

en: Cardholder name
pt: Nome do titular

en: About
pt: Sobre

en: Uses
pt: Usos

en: Payment Methods
pt: Métodos de Pagamento
