eWAY Commerce2 (3.0.0-rc2) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Not found
uk: Не знайдено

en: Production
uk: Експлуатація

en: Cardholder name
uk: Ім'я власника

en: Sandbox
uk: Пісочниця

en: About
uk: Про модуль

en: Uses
uk: Використання

en: Payment Methods
uk: Способи оплати
