External-use Icons (8.x-1.0-rc1) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Required
mr: आवश्यक

en: Width
mr: लांबी

en: Height
mr: उंची

en: General
mr: साधारण

en: Optional
mr: पर्यायी

en: Case sensitive
mr: केस सेन्सेटिव्ह
