External-use Icons (8.x-1.0) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Required
eu: Beharrezkoa

en: Open link in new window
eu: Esteka irekita lehio berrian

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: General
eu: Orokorra

en: Optional
eu: Aukerazkoa

en: About
eu: (r)i buruz
