External-use Icons (8.x-1.0) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Required
hr: Nužno

en: Icon
hr: Ikona

en: Open link in new window
hr: Otvori link u novom prozoru

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: General
hr: Općenito

en: Optional
hr: Prouvoljno

en: About
hr: Opis

en: Case sensitive
hr: Osjetljiv na velika i mala slova
