External-use Icons (8.x-1.3) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Required
cy: Yn ofynnol

en: Open link in new window
cy: Agor dolen mewn ffenestr newydd

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder

en: General
cy: Cyffredinol

en: Optional
cy: Dewisol

en: Case sensitive
cy: Achos sensitif
