External-use Icons (8.x-1.5) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Required
hu: Szükséges

en: Icon
hu: Ikon

en: Open link in new window
hu: A hivatkozás megnyitása új ablakban

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: General
hu: Általános

en: Optional
hu: Nem kötelező

en: About
hu: Leírás

en: Case sensitive
hu: Kis és nagybetű érzékeny ellenőrzés

en: Add rel="nofollow" to links
hu: rel="nofollow" hozzáadása a hivatkozásokhoz

en: Add rel="@rel"
hu: rel="@rel" hozzáadása
