External-use Icons (8.x-1.5) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Required
ku: پێویستە

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: General
ku: گشتی

en: Optional
ku: ئارەزوومەندانە

en: About
ku: دەربارە
