External-use Icons (8.x-1.8) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Required
fr: Requis

en: Icon
fr: Icône

en: Open link in new window
fr: Ouvrir le lien dans une nouvelle fenêtre

en: Width
fr: Largeur

en: Height
fr: Hauteur

en: Optional
fr: Facultatif

en: About
fr: À propos

en: Case sensitive
fr: Sensible à la casse

en: No icon
fr: Pas d'icône

en: Add rel="nofollow" to links
fr: Ajouter rel="nofollow" aux liens

en: Add rel="@rel"
fr: Ajouter rel="@rel"

en: Text alternative
fr: Alternative textuelle
