Exam Spider (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Next
ca: Següent

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Edit
ca: Edita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Published
ca: Publicat

en: Filter
ca: Filtra

en: Results
ca: Resultats

en: Questions
ca: Preguntes

en: Dashboard
ca: Tauler
