Exam Spider (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Next
hu: Következő

en: Delete
hu: Törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Description
hu: Leírás

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Settings
hu: Beállítások

en: Published
hu: Közzétéve

en: Filter
hu: Szűrő

en: Results
hu: Eredmények

en: Questions
hu: Kérdések

en: Send Mail
hu: Levélküldés

en: Dashboard
hu: Irányítópult
