Exam Spider (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Next
nl: Volgende

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Description
nl: Beschrijving

en: Edit
nl: Bewerken

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Settings
nl: Instellingen

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Results
nl: Resultaten

en: Questions
nl: Vragen

en: Option settings
nl: Optie-instellingen
