Exam Spider (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Next
sv: Nästa

en: Delete
sv: Radera

en: Submit
sv: Skicka

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Description
sv: Beskrivning

en: Edit
sv: Redigera

en: Reset
sv: Återställ

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Settings
sv: Inställningar

en: Published
sv: Publicerad

en: Filter
sv: Filtrera

en: Results
sv: Resultat

en: Questions
sv: Frågor

en: Dashboard
sv: Översiktspanel
