Exam Spider (8.x-1.0) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Next
am: ቀጣይ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Edit
am: አርትእ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Published
am: የታተመ

en: Filter
am: ማጣሪያ
