Exam Spider (8.x-1.0) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: Edit
ast: Editar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Settings
ast: Preferencies

en: Published
ast: Espublizáu

en: Filter
ast: Filtru

en: Results
ast: Resultaos
