Exam Spider (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Next
da: Næste

en: Delete
da: Slet

en: Submit
da: Indsend

en: Cancel
da: Annullér

en: Description
da: Beskrivelse

en: Edit
da: Redigér

en: Reset
da: Gendan

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: Settings
da: Indstillinger

en: Published
da: Udgivet

en: Results
da: Resultater

en: Questions
da: Spørgsmål
