Exam Spider (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Next
el: Επόμενο

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Results
el: Αποτελέσματα

en: Questions
el: Ερωτήσεις

en: Dashboard
el: Πίνακας εργαλείων
