Exam Spider (8.x-1.0) - en to es translation catalogue (15 entries)

en: Next
es: Siguiente

en: Delete
es: Eliminar

en: Submit
es: Enviar

en: Cancel
es: Cancelar

en: Description
es: Descripción

en: Edit
es: Editar

en: Reset
es: Restablecer

en: This action cannot be undone.
es: Esta acción no se puede deshacer.

en: Settings
es: Configuración

en: Published
es: Publicado

en: Filter
es: Filtro

en: Edit
es: Editar

en: Results
es: Resultados

en: Questions
es: Preguntas

en: Dashboard
es: Panel de control
