Exam Spider (8.x-1.0) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Next
it: Successivo

en: Delete
it: Elimina

en: Submit
it: Invia

en: Cancel
it: Annulla

en: Description
it: Descrizione

en: Edit
it: Modifica

en: Reset
it: Ripristina

en: This action cannot be undone.
it: L'operazione non è reversibile.

en: Settings
it: Impostazioni

en: Published
it: Pubblicato

en: Filter
it: Filtra

en: Results
it: Risultati

en: Questions
it: Domande
