Exam Spider (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Next
ja: 次へ

en: Delete
ja: 削除

en: Submit
ja: 送信

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Description
ja: 説明

en: Edit
ja: 編集

en: Reset
ja: リセット

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: Settings
ja: 設定

en: Published
ja: 掲載

en: Filter
ja: フィルター

en: Results
ja: 結果

en: Questions
ja: 質問

en: Dashboard
ja: ダッシュボード
