Exam Spider (8.x-1.0) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Next
kk: Келесі

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Published
kk: Жарияланған

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Results
kk: Нәтижелер
