Exam Spider (8.x-1.0) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: Next
mr: पुढील

en: Delete
mr: मिटवा

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Cancel
mr: रद्द

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Edit
mr: संपादन

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: Settings
mr: संरचना

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Filter
mr: गाळणी

en: Results
mr: निकाल
