Exam Spider (8.x-1.0) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Next
ne: अर्को

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Dashboard
ne: ड्यासबोड
