Exam Spider (8.x-1.0) - en to or translation catalogue (6 entries)

en: Next
or: ପର

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Published
or: ପ୍ରକାଶିତ

en: Filter
or: ଛାଣକ
