Exam Spider (8.x-2.0) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Next
az: İrəli

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Published
az: Nəşr edilmişdir
