Exam Spider (8.x-2.0) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Next
be: Наступны

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Reset
be: Скінуць

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Settings
be: Налады

en: Published
be: Апублікавана

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Results
be: Вынікі

en: Dashboard
be: Панэль інструментаў
