Exam Spider (8.x-2.0) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Next
ka: შემდეგი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Results
ka: შედეგები
