Exam Spider (8.x-2.0) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Next
mg: Manaraka

en: Delete
mg: Fafaina

en: Submit
mg: Manaiky

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Description
mg: Andinindininy

en: Filter
mg: Sivana

en: Dashboard
mg: Takela fitantanana
