Exam Spider (8.x-2.0) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: Next
ur: اگلا

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Edit
ur: تدوین

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Published
ur: شائع شدہ

en: Filter
ur: فلٹر
