Exam Spider (8.x-2.0) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Next
vi: Tiếp

en: Delete
vi: Xóa

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Description
vi: Mô tả

en: Edit
vi: Sửa

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Published
vi: Đã công bố

en: Filter
vi: Lọc

en: Results
vi: Kết quả

en: Dashboard
vi: Trang tổng hợp
