Exam Spider (8.x-2.0) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: Next
af: Volgende

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Settings
af: Verstellings

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Filter
af: Filtreer

en: Results
af: Resultate
