Exam Spider (8.x-2.0) - en to dz translation catalogue (12 entries)

en: Next
dz: ཤུལ་མམ།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: This action cannot be undone.
dz: འ་ནི་བྱ་བ་འདི་  མ་འབད་བར་བཞག་མི་བཏུབ།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Filter
dz: ཚགས་མ།

en: Results
dz: གྲུབ་འབྲས་ཚུ་
