Exam Spider (8.x-2.0) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Next
eo: Sekva

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Reset
eo: Restarigu

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Settings
eo: Agordoj

en: Published
eo: Publikigita

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Results
eo: Rezultoj

en: Dashboard
eo: Instrumentejo
