Exam Spider (8.x-2.0) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Next
fi: Seuraava

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Description
fi: Kuvaus

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Reset
fi: Palauta

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Settings
fi: Asetukset

en: Published
fi: Julkaistu

en: Filter
fi: Suodatus

en: Results
fi: Tulokset

en: Questions
fi: Kysymykset

en: Dashboard
fi: Työpöytä

en: Option settings
fi: Valinta-asetukset
