Exam Spider (8.x-2.0) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Next
hr: Sljedeći

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Description
hr: Opis

en: Edit
hr: Uredi

en: Reset
hr: Poništi

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Settings
hr: Postavke

en: Published
hr: Objavljeno

en: Filter
hr: Pročisti

en: Results
hr: Rezultati

en: Dashboard
hr: Nadzorna ploča
