Exam Spider (8.x-2.0) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Next
id: Selanjutnya

en: Delete
id: Hapus

en: Submit
id: Kirim

en: Cancel
id: Batal

en: Description
id: Deskripsi

en: Edit
id: Sunting

en: This action cannot be undone.
id: Tindakan ini tidak bisa dikembalikan.

en: Settings
id: Pengaturan

en: Published
id: Dipublikasikan

en: Filter
id: Saring

en: Results
id: Hasil

en: Questions
id: Soal

en: Dashboard
id: Dasbor
